Betinksten…..

In onderstaande tabel(len) ziet u de verschillen in rangschikking voor de kampioenschappen bij een spelvorm 1 op 1 en 1 op 3. Bij de spelvorm 1 op 1 worden alle geconstateerde duiven voor afslag meegeteld in de kampioenschappen. Bij de spelvorm 1 op 3 telt 1/3 van de deelnemende duiven mee.

 Onaangewezen           
NaamTotpnt 1:1Totpnt 1:3V15-2021 Boxmeer 1:1V15-2021 Boxmeer 1:3V16-2021 Heusden-Zolder 1:1V16-2021 Heusden-Zolder 1:3
# deelnemers22221919
gem. afstand km162162235235
# leden zonder punten020%023%037%
1Jan J. Bos1968.21968.2979.1979.1989.1989.1
2Klaas de Haan1893.21893.2940.4940.4952.8952.8
3L. Dijkstra1861.71861.7910.6910.6951.1951.1
4Anton van der Veen18521852887.9887.9964.1964.1
5Francisca S. Buchner1844.51844.5903.7903.7940.8940.8
6T.K. Kooiker1823.51823.5908.4908.4915.1915.1
7J Hoekstra1800.71800.7869.3869.3931.4931.4
8Jan de Vries17951795864.3864.3930.7930.7
9J.Hansma1783.61783.6880.5880.5903.1903.1
10Willem Dam17531753829.4829.4923.6923.6
11K.R. Spithof1750.41675.2897.5897.5852.9777.7
12Germ Dijkstra1748.61748.6828.1828.1920.5920.5
13Dijkstra Junior1704.91704.9842.1842.1862.8862.8
14H Zijlstra1605.91257.7784.1784.1821.8473.6
15A.Stienstra1593.4838.5838.5838.5754.90
16S Alma1502.7252.5676.90825.8252.5
17W v/d Woude1490.40668.60821.80
18Gerard van der Heide1424.4309.8656.1309.8768.30
19W.Mollema1268.70586.90681.80
20S Bekkema718.3498.4718.3498.4
21S.Bekkema-Voolstra636.50636.50
22M. Brander56205620
Aangewezen
NaamTotpnt 1:1Totpnt 1:3V15-2021 Boxmeer 1:1V15-2021 Boxmeer 1:3V16-2021 Heusden-Zolder 1:1V16-2021 Heusden-Zolder 1:3
# deelnemers22221919
gem. afstand km162162235235
# leden zonder punten029%032%53%
1Francisca S. Buchner1888.71804.9915.7831.9973973
2Jan J. Bos1884.91775.8916.8807.7968.1968.1
3L. Dijkstra1827.91754868.7794.8959.2959.2
4K.R. Spithof17531663.2897.5807.7855.5855.5
5J Hoekstra1744.51744.5807.7807.7936.8936.8
6Anton van der Veen1736.1924.3924.3924.3811.80
7Jan de Vries1728.3807.7892.2807.7836.10
8Germ Dijkstra1724.91724.9864.2864.2860.7860.7
9Klaas de Haan17231723794.8794.8928.2928.2
10J.Hansma1676.61676.6815.2815.2861.4861.4
11Dijkstra Junior1642.1831.9831.9831.9810.20
12T.K. Kooiker1513.8737.3737.3737.3776.50
13W v/d Woude1398.70631.20767.50
14H Zijlstra1371.80670.90700.90
15Willem Dam1370.7880.1490.60880.1880.1
16Gerard van der Heide1348.70553.90794.80
17S Alma1168.30676.80491.50
18W.Mollema968.90462.40506.50
19M. Brander562.10562.10